Лідери продажів

Саджанці малини сорт Лячка

Саджанці малини сорт Лячка

 • У наявності
 • 15.00грн.

  Саджанці малини сорт Маравілла
  Горщики квадратні для рослин, 0.5 л.
  Полуниця фріго сорт Альбіон, клас В
  Саджанці малини сорт Полка

  Саджанці малини сорт Полка

 • У наявності
 • 12.00грн.

  Саженцы малины сорт Зюгана, I гатунок
  Саджанці малини сорт Джоан Джей I сорт
  Саджанці малини сорт Полана I гатунок
  Саджанці малини сорт Ранкова Роса
  Полуниця фріго сорт Мальвіна, клас А
  Саджанці малини сорт Брусвяна, I гатунок
  Горщик круглий 1 л.

  Горщик круглий 1 л.

 • У наявності
 • 2.70грн.

  Полуниця фріго сорт Сан Андреас, клас А
  Полуниця фріго сорт Клері, клас А
  Полуниця фріго сорт Альба, клас А
  Горщики квадратні для рослин, 1,2 л.

  Новинки

  Кокосовый субстрат UNIbrick100 для орхидей
  Кокосовий субстрат 4,5 кг 30х30х15 см
  Кокосовий мат PRO20, 100x20x8 см

  Кокосовий мат PRO20, 100x20x8 см

 • У наявності
 • 0.00грн.

  Полуниця фріго сорт Фенелла, клас В
  Добриво для лохини Florovit (Флоровіт), 3 кг
  Пристовбурне коло Бур'яноф L, 1,2 м
  Пристовбурне коло Бур'яноф L, 0,8 м
  Комплект для вирощування полуниці, 3,2 х 10

  Останні Статті

  Як зібрати великий урожай полуниці?
  22/05/2019
  ​Полуницю люблять всі. Вона - улюблені ласощі, які можна їсти в сирому вигляді, як джем чи варення, мармелад, з неї роблять коктейлі, соки, десерти. Проте період активного дозрівання у ягідки дуже короткий. А дуже часто на полуницю «нападають» хвороби, що дають чимало негативних наслідків. Тому, обираючи боротьбу із неприємними захворюваннями, варто обирати ті препарати, які діють якнайшвидше. Є кілька основних хвороб ягоди: сіра гниль,  біла плямистість, борошниста роса,  бура плямистість.    Сіра гниль на ягодах полуниці, як вона виглядає та лікування   Це найбільш поширена і шкідлива хвороба. Адже вона вражає не лише ягоди, але й листя, бутони, квіти. Листя на краях можуть мати сірі плями. Квіти  покриваються плямками і потім засихають. Ягоди..
  Крапельна система і добрива: як поєднати їх разом?
  17/05/2019
  Краплинна система поливу відома вже давно. Вона дуже популярна. Але не усі функції активно використовуються. Наприклад, нечасто поєднують полив і застосування добрив. Цей спосіб називається фертигация і застосований був ще в 70-х роках минулого століття. Це - зручний метод забезпечувати кореневу систему розчиненими корисними мінеральними речовинами.   У чому "плюси" краплинного внесення добрив? У такий спосіб набагато зручніше і краще вносити добрива, чим традиційним, коли суха суміш розкидається локально. Адже, фертигация дає можливість мінеральним речовинам засвоюватися краще і швидше. Рослина не витрачає енергію, росте швидше і ефективніше. Також усі добрива подаються в конкретній дозі. Рослина завжди отримує потрібну кількість мікроелементів і мінералів. У нього немає деф..
  Вирощування орхідей у торфі та субстраті
  17/04/2019
  Неймовірно красивими, витонченими, прекрасними квітками є орхідеї. Їх обожнюють, напевно, все. Вони нагадують метелика і мають величезну різноманітність відтінків. Орхідея фалинопсис - одна з найпопулярніших нині домашніх квіток, яка, хоч і не дуже вередливий, але все таки потребує правильного догляду.     Загальні відомості про вирощування орхідей Орхідея "живе" у вологих лісах Австралії, Філіппін, Південно-східної Азії. Зазвичай вона мешкає на деревах або каменях. Орхідеї "метелики", які і є тими знаменитими домашніми улюбленками, мають близько 70 вигляду. Вони можуть бути фіолетовими, білими, жовтими, рожевими і іншими.   Цвісти рослина може у будь-яку пору року, зазвичай цей період триває від 2-х місяців до напівроку. Любить вона розсіяний яскравий ..