Полуниця фріго сорт Клері, клас А + - купити саджанці в Україні від Кліома Сервіс

Опис

Полуниця Клері
Клер - ранній сорт полуниці, виведений в Італії. Цей сорт був отриманий в 1996 році схрещенням сортів Sweet Charlie та Onebor. Цей сорт створювався для вирощування в північних регіонах Італії, тому він так само добре росте і плодоносить на всій території України. Клер - дуже перспективний промисловий сорт, а так само цілком придатний для вирощування на присадибних ділянках.

Цю полуницю рекомендують вирощувати як на відкритому грунті, так і в тунелях, теплицях. Плодоношення Клері починається в кінці травня - початку червня, раніше ніж Альба днів на 10, але пізніше Хоней десь на тиждень. Кущики Клері виростають високими, близько 40 см. Мають крислату структуру. Тому рекомендована відстань між кущами при посадці 35-40 см. Ягоди у Клері в більшості своїй одномірні, великі і дозрівають практично одночасно. Тому кількість зборів врожаю мінімальне.

Ягоди вагою досягають 30-40 грам, серед них немає дрібних або дуже великих. М'якоть соковита, приємна на смак і дуже солодка. У ягід сорту Клері при повному дозріванні відсутній хрест, який так характерний для великоплідних сортів полуниці. Ягоди мають високо-товарний вигляд, лаковий блиск і яскраво-червоне забарвлення. Сорт має високу транспортабельність, хороші показники безпеки в свіжому вигляді. Досить високу стійкість до ураження хворобами кореневої системи, помірну стійкість до білої та бурої плямистості.

Особливості:
Опис
Клас
А+
Період дозрівання
Ранній
Збір урожаю
Травень-Червень
Тип кореневої
Фріго
Врожайність
1-2 кг/куща
Походження:
Италия
Модель:
Рассада клубники
Наявність:
7.00 грн
Нема в наявності
Повідомити

Заказ в 1 клик
Полуниця фріго сорт Клері, клас А + — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Контролюємо термін придатності
Сертифікована продукція Доставка: Поштою Детальні умови
Пакуємо надійно: при доставці зберігаються властивості
Гарантія якості
Оплата при доставці ніяких ризиків
СМС інформування замовника
Мова: Русский Українською
Українська

Відгуки

0 відгуки

Ваше ім*я:

Написати відгук
Оцінка: