Виноград сорт Анюта - купити саджанці в Україні від Кліома Сервіс

Опис

Виноград сорт Анюта
- це гібридна форма (ГФ) винограду від батьківських сортів Талісман і Кишмиш Променистий. По термінах дозрівання для Анюти це 140 днів, цей виноград значиться як середньопізній. Живці даної ГФ легко вкорінюються, вона здатна пристосовуватися до різних умов зростання. Кущу Анюта властива потужність і висока врожайність.

Грона на них формуються великі, вага їх варіюється від 700 до 1200 грам, їм характерна правильна конічна форма, середньо щільна структура. Ягоди у Анюти великі, вагою по 15-20 грам, мають темно-рожевого забарвлення. Смак ягід Анюти не нудотний, простий і приємний, з особливим ніжним мускатним ароматом. Основною характерною рисою сорту, на яку не зайвим буде звернути увагу, є схильність до перевантаження урожаєм. У зв'язку з цим Анюті необхідне нормування врожаю, і пагонам, і числом грон на лозі.

При довгому знаходженні на кущах, якість ягід цього сорту погіршується, і їх м'якоть стає водянистою. Анюта відмінно переносить транспортування на далекі відстані навіть при спеці, має чудовий товарний вигляд, за що і цінується на свіжому ринку. При своєчасних обробках протигрибковими препаратами, сорт не вражається захворюваннями і є досить-таки невибагливим. Морозостійкість середня, до -22 ° С, тому краще його на зиму вкривати.

Особливості:
Опис
Період дозрівання
Середньо-пізній
Вид
Столовий
Термін дозрівання
140-150 днів
Тип кореневої
Напівупаковані
Колір
Темно-рожевий
Походження:
Украина
Модель:
Саженцы винограда
Наявність:
У наявності
65.00 грн
У наявності
Заказ в 1 клик
Виноград сорт Анюта — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Контролюємо термін придатності
Сертифікована продукція Доставка: Поштою Детальні умови
Пакуємо надійно: при доставці зберігаються властивості
Гарантія якості
Оплата при доставці ніяких ризиків
СМС інформування замовника
Мова: Русский Українською
Українська

Відгуки

0 відгуки

Ваше ім*я:

Написати відгук
Оцінка: