Виноград сорт Лора - купити саджанці в Україні від Кліома Сервіс

Опис

Виноград Лора
- столовий вітчизняний сорт винограду, був виведений за допомогою складного схрещування чотирьох сортів - Хусайне, Мускат де Сен-Вальє, Мускат Гамбурзький, Королева Таїровська. Лора заявлений сортом з ранніми термінами дозрівання (110-115 днів). Він був внесений до Держреєстру сортів рослин України в 2011 році, і відомий з тих пір під назвою Флора.

Кущам цього сорту властива велика сила росту, і при тому гарне визрівання пагонів до зими. Грона у Лори (Флори) великі, конусоподібні і середньо пухкі. Середня вага становить 700 грамів, але при посиленій агротехніці зустрічаються екземпляри по 2,3 кг і з вражаючою довжиною до 40 см. Ягоди великі, овальні 6-9 грам, практично одномірні. Ягоди салатово-білі, на шкірці може з'являтися загар при довгому впливі сонця. Ягоди на смак солодкі, з приємним мускатним присмаком. Лора (Флора) - сорт комплексно стійкий до грибкових хвороб, морозостійкість його заявлена ​​до - 23 ° С, тому укриття на зиму зайвим не буде. Слід взяти до уваги, що квітки у Лори функціонально жіночі, тому слід посадити поруч кілька різних сортів винограду.

Для максимального навантаження куща не слід залишати на ньому більше 40-50 очок, а для рясного плодоношення кількість грон має становити не більше 30 штук. На обробку гібереліном Лора реагує добре. За допомогою цього препарату можна домогтися більшої ягоди і без насіння, на відміну від інших некишмишних сортів.

Особливості:
Опис
Період дозрівання
Ранній
Вид
Столовий
Термін дозрівання
Ранній
Тип кореневої
Напівупаковані
Колір
Білий
Походження:
Украина
Модель:
Саженцы винограда
Наявність:
59.00 грн
Нема в наявності
Повідомити

Заказ в 1 клик
Виноград сорт Лора — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Контролюємо термін придатності
Сертифікована продукція Доставка: Поштою Детальні умови
Пакуємо надійно: при доставці зберігаються властивості
Гарантія якості
Оплата при доставці ніяких ризиків
СМС інформування замовника
Мова: Русский Українською
Українська

Відгуки

0 відгуки

Ваше ім*я:

Написати відгук
Оцінка: