Акции

Лідери продажів

Субстрат для лохини SAULA, 3.5-4.5 Ph 200 л
Добриво Yara KRISTALON 12-12-36, 25 кг

Добриво Yara KRISTALON 12-12-36, 25 кг

 • У наявності
 • 1,780.00грн.

  Саджанці ожини сорт Нетчез, 2 річні С2
  Торф верховий кислий 3.5-4.5 Ph фр. 0-20 мм, 100 л
  Полуниця фріго сорт Ами, клас А+
  Полуниця фріго сорт Еверлі, клас А
  Добриво Osmocote Bloom 12+7+18+Te 2-3М, 250 грам ПЭТ

  Новинки

  Субстрат для лохини SAULA, 3.5-4.5 Ph 200 л
  Добриво для лохини Florovit (Флоровіт), 3 кг
  Горщики квадратні 1.2 л, (11х11х12 см) Donkwiat
  Полуниця фріго сорт Еверлі, клас А
  Полуниця фріго сорт Квікі, клас А+
  Полуниця фріго сорт Ами, клас А+

  Останні Статті

  Полуниця Frigo - основні особливості вирощування та технологія
  22/01/2021
  Садівництво - галузь, яка упевнено застосовує сучасні технології. Навіть, здавалося б такий складний і трудомісткий процес як закладання плантації для вирощування полуниці, останніми роками сильно вдосконалений. Незмінна умова залишилася тільки одно - для хорошого урожаю потрібний хороший посадочний матеріал. Останніми роками з'явилися абсолютно нові методики для отримання високоякісної розсади. Все більшу популярність набирають саджанці полуниці Фріго. Кущики з відкритою кореневою системою тривалий час зберігаються замороженими.1. Чи дійсно методика фріго так эффективена?2. Мінуси методу фріго.3. Класифікація саджанців фріго.4. Що потрібно знати про агротехніку полуниці фріго. Чи дійсно методика фріго так эффективена?Дорослі кущі полуниці викопують пізньої осені. З рослин видаляють лис..
  Сумісність дерев в саду. Які дерева не можна саджати разом?
  18/01/2021
  Зима. Час спокою в житті рослин і метаморфозов в планах садівників і городників. Хтось "захворів" альпінарієм, хтось - ставком, кіт-то вирішив розбити сад. Розбиття саду вимагає грунтовного підходу, ретельного планування, адже висаджуються рослини, яким доведеться бути сусідами не одно десятиліття. Поруч дерева і кущі виявляються покоряючись бажанню людини. Саме садівник повинен потурбується про комфорт своїх вихованців : належному стані грунту, глибині залягання грунтових вод, хорошому освітленні, захисті від холодних вітрів. Але усього цього виявляється недостатньо. Усі старання перекреслить неправильне сусідство рослин. З часом помилки виправляти важко, що адже підросли, а тим доросліші рослини, пересаджувати складно і ризиковано. Причини виникнення конфліктів між деревами? - Боро..
  Купівля саджанців восени і як правильно зберегти їх до весни
  14/12/2020
  Осінь - пора згасання природи, підведення підсумків робіт на дачних ділянках, в городах і садах. Зібраний урожай, завершуються роботи з підготовки дерев, ягідників і квітників до зимівлі. Але завзяті садівники не звикли сидіти склавши руки. Вони накидають плани на наступний сезон. Зокрема, купують саджанці. Підстав для так, здавалося б, несвоєчасної купівлі багато. По-перше, різноманітніший пропонований посадковий матеріал. Саджанці "міцніші" і міцніше після літа, а ціни нижчі. Клопоту на ділянках менше, з'являється час неквапом і докладно поселити нового жителя. Але зробити це необхідно не пізніше, ніж за місяць до промерзання грунту. Якщо ж склалася непередбачена ситуація - затримався матеріал в дорозі, підвів прогноз погоди, несподівано настали холоди - висадка рослин багата їх загиб..
  Кокосові субстрати і їх використання для вирощування рослин
  08/12/2020
  Серед рослин зустрічаються види, цілком, повністю і без залишку що віддають себе людям. У числі тих, що очолюють цей список і кокосова пальма. Довгий час лише мезокарп - середній шар околоплодника - залишався без уваги. Але повсюдність і цікавість людська і йому знайшли застосування. Правда, не так давно. І якщо кокосовий горіх, кокосова стружка і кокосове молоко встигли міцно увійти до нашого життя, то кокосовий субстрат тільки починає набувати популярності серед квітникарів-городників. Як і усе нове, він обростає купою домислів, недосказанностей, сумнівів. Спробуємо разом розставити усі точки над "і" в цьому питанні. Кокосовий субстрат виготовляють із залишків кокосових волокон, головна частина яких пішла на виробництво матрацев, автомобільних шин і сидінь, різних утеплювачів. Сиро..