Акции

Лідери продажів

Субстрат для лохини SAULA, 3.5-4.5 Ph 200 л
Добриво Yara KRISTALON 12-12-36, 25 кг

Добриво Yara KRISTALON 12-12-36, 25 кг

 • У наявності
 • 1,780.00грн.

  Добриво Osmocote Bloom 12+7+18+Te 2-3М, 250 грам ПЭТ
  Касети для розсади DP 55/54

  Касети для розсади DP 55/54

 • У наявності
 • 22.45грн.

  Касети для розсади DP 45/77

  Касети для розсади DP 45/77

 • У наявності
 • 22.45грн.

  Кокосовий диск 5*325 грамм (PROdisk)

  Кокосовий диск 5*325 грамм (PROdisk)

 • У наявності
 • 128.00грн.

  Новинки

  Субстрат для лохини SAULA, 3.5-4.5 Ph 200 л
  Добриво для лохини Florovit (Флоровіт), 3 кг
  Горщики квадратні для рослин, 0.3 л, Donkwiat
  Аміачна селітра, 1 кг

  Аміачна селітра, 1 кг

 • У наявності
 • 28.00грн.

   Біогумус, пакет 10 літрів

  Біогумус, пакет 10 літрів

 • У наявності
 • 85.00грн.

  Полуниця сорт Гармонія, класс А
  Крапельна стрічка UCHKUDUK DRIP 7mil 20 см - 500 м
  Добриво Osmocote Exact Standard 8-9 м, 1 кг ПЕТ
  Добриво Osmocote Exact Standard 3-4 м, 1 кг (пет банка)
  Горщик круглий 45 л (d-48,h-35 см ) Donkwiat
   Совок вузький

  Совок вузький

 • У наявності
 • 70.00грн.

  Останні Статті

  Чому жовтіє газон
  12/04/2021
  Під газоном мають на увазі ділянку землі з штучно створеним трав'яним покровом, який потрібен, щоб облаштувати простір біля будинку. Але потрібен регулярний догляд за газонною травою, щоб уникнути втрати її кольору. Без регулярного догляду газон не тільки може втратити яскравий насичений зелений колір, а й з'являться прогалини, що, погодьтеся, вносить дисбаланс в загальну композіцію. Щоб прийняти відповідні заходи по відновленню газонної трави біля приватного будинку або котеджної ділянки, перш за все, потрібно встановити причину втрати кольору або появи ділянок трав'янистої покриття, де трава пересихає і пропадає. Коли мова заходить про рулонну газонну траву, такий трав'яний покрив відновленню зовсім не підлягає. Але які ж причини пожовтіння газону? Причини пожовтіння газонної трави ..
  Норми внесення добрива Osmocote для рослин
  09/04/2021
  Для якісного підживлення ґрунту Осмокот є ідеальним засобом. Це простий і ефективний метод внесення. Змішування відбувається перед посадкою, так як Osmocot відрізняється нетривалим терміном дії. Даний метод забезпечує надходження поживних речовин рослині під час активного росту і розвитку. Обов'язково слід враховувати подальший догляд, щоб не пошкодити гранули. Що таке Осмокот? Це спеціальне добриво у гранулах. Пролонгована дія дозволяє звільняти поживні елементи через мембрану, а також контролювати їх подачу. Підживлення рослини вважається обов'язковим етапом. Важливо, застосовувати якісний комплексний догляд тривалого впливу. Оскомот включає невеликі гранули, всередині яких розташовані поживні речовини і мікроелементи, необхідні в індивідуальному порядку кожній рослині. До складу кап..
  8 причин, чому не плодоносить слива і що з цим робити
  07/04/2021
  Дерево відноситься до однієї з найпопулярніших культур для ведення садівництва. Якщо слива щорічно не плодоносить, необхідно в першу чергу розробити правильний догляд. Однак, плоди можуть бути відсутніми і по декільком іншим причинам. Найкраще враховувати всі нюанси ще при посадці дерева. Існує кілька основних правил, які відносяться до індивідуальних переваг сливи. Ми розглянемо основні помилки, які можуть призвести до неврожаю. Падалиця сприяє повному осипанню фруктів з дерева. При цьому, навесні слива продовжує цвісти і утворювати зав'язі. Причиною падалиці найчастіше є недозріла коренева система, перезволоження грунту або навпаки посуха, несприятливі умови. У таких випадках слива не зможе забезпечити повноцінне насичення і харчування. Найкраще приділити особливу увагу якісній підгод..
  Посадка моркви навесні - поради для щедрого врожаю
  30/03/2021
  Посадка моркви — просте і захоплююче заняття для досвідчених садівників. Не знаючи тонкощів посадки насіння і догляду за сходженням, навряд чи можна сподіватися на хороший урожай. Як потрібно садити і доглядати за морквою? Вибір сорту моркви У переліку найбільш популярних сортів моркви - Незрівнянна, Нантська 4, Лосіноостровська 13, Шантане 2461. Сорт Незрівнянна цінується за те, що коренеплоди моркви довго зберігаються і мають смак, що запам'ятовується. Така морква багата на каротин. Що стосується насіння сорту Незрівнянна, сходить вона чудово. Нантська 4 призначена для посіву в щільному грунті, і її можна сіяти під зиму. Лосіноостровська 13 ідеально підійде для приготування дитячого харчування, так як морква має ніжний смак. Для тривалого зберігання взимку краще брати сорт Шантане 2..